Międzynarodowy Dzień Kropki

Dzieci z grupy przedszkolnej, również uczestniczyły w Dniu Kropki. W tym dniu wszyscy byliśmy zakropkowani. Nawet na naszych buziach Pani namalowała nam kropeczki. Wykonywaliśmy także prace plastyczne na temat kropki.

 

Dzień Przedszkolaka

W dniu 20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkola, w tym dniu bawiliśmy się świetnie, tańczyliśmy i jedliśmy pyszny tort. Jest to święto w którym podkreślamy wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma dostarczyć wszystkim kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z życia.

W tym dniu Panie przygotowały wiele atrakcji dla dzieci i niespodzianek, królowały między innymi gry i zabawy integracyjne, wspólne śpiewanie piosenek, medale dla wspaniałych przedszkolaków oraz dużo dużo uśmiechu na każdej twarzy.

Dzień chłopaka w zerówce

W dniu 30 września obchodziliśmy  Święto naszych przemiłych chłopców. Był poczęstunek i niespodzianka od dziewczynek.To był bardzo udany dzień.

Dogoterapia

W dniu 15.10.2020r. odbyły się zajęcia z dogoterapii. Dzieci nauczyły się jak należy zachowywać się w czasie kontaktu z obcym psem, jak należy karmić psa i się z nim bawić. Pies umilił nam czas i fajnie się z nim bawilismy. 

 

W dniu 10 listopada o godz.11.11 odśpiewaliśmy hymn narodowy w ten sposób uczciliśmy Dzień Niepodległości. Dzieci jako mali patrioci wiedzą, że Polska to nasz kraj ojczysty. Biało – czerwona flaga to symbol narodowy.

W czasie deszczu dzieci się…nie nudzą 😁.W tym czasie wychodzimy na jesienne spacery,zbieramy żołędzie,kasztany i szyszki.

 

Skip to content