6 października 2020 r., w ramach projektu „Obrazy Unii”, we wszystkich 4 szkołach naszej gminy odbył się konkurs wiedzy historycznej współfinansowany przez Fundację Lotto im. Haliny Konopackiej. Organizatorem tego konkursu była nasza szkoła. W ramach internetowego quizu uczniowie odpowiadali na pytania związane   z historią Polski, w szczególności na te dotyczące wydarzeń Unii Lubelskiej, której 550. rocznicę obchodziliśmy w ubiegłym roku.

Miło nam poinformować, że Julia Głuszczak uczennica klasy VI  zajęła I miejsce, a  uczennica klasy V – Jagna Głuszczak zajęła II miejsce w I Gminnym Konkursie Historycznym w ramach projektu ,,Obrazy Unii”. Koordynatorem konkursu była pani Anna Luftman.

Gratulujemy uczniom, nauczycielom oraz rodzicom. Wyrazy szczególnego uznania należą się tym wszystkim, którzy mimo wyjątkowej sytuacji związanej z COVID-19, w której obecnie się znaleźliśmy, nie rezygnują z pasji odkrywania przeszłości i patrzenia w przyszłość.

I Gminny Konkurs Historyczny w ramach projektu ,,Obrazy Unii”
Skip to content